newlogo
zaglushka

Меблева фабрика «МАКСІ-МЕблі»

Меблева фабрика "МАКСІ-МЕблі" в Дніпропетровську - підприємство, що динамічно розвивається з виробництва корпусних і м'яких меблів c 16-річною історією. Ми пишаємося тим, що виробляємо якісну продукцію, яка проходить внутрішній контроль якості на всіх етапах виробництва.

Наша місія - забезпечення населення високоякісними меблями європейського рівня за доступними цінами.

Використовуючи тільки високоякісні матеріали і сировину, які відповідають необхідним стандартам України та здійснюючи технологічні процеси на високоточному обладнанні відомих європейських виробників: Griggio, BIESSE, Hebrock, GRIGGIO, TYPICAL, PROTEX, Toskar WOODMASTER, фабрика мінімізує витратну частину при виготовленні своєї продукції, маючи можливість постачати її на ринок Дніпропетровська і всієї України з конкурентною ціною, від бюджетної меблів до дорогих виробів.

Модельний ряд корпусних меблів представлений більш ніж 100 моделями-передпокої, шафи-купе, комоди, комп'ютерні столи, тумби під телевізор, пуфи, трюмо і туалетні столи, вітальні, дитячі меблі, вішалки і навісні дзеркала, Ліжка, спальні, журнальні столи, кухні та кухонні меблі, Меблі для офісу і більш ніж 40 моделями м'яких меблів - дивани, ліжка, крісла, офісні меблі, дитячі дивани.

Меблева фабрика ТМ «МАКСІ-МЕблі» з 2008 року - член Української Асоціації Меблевиків, з 2013 року - член Української Асоціації якості, з 2015 р.-член Дніпропетровської Торгово-промислової палати.

У 2015 році комод з дзеркалом "Вальс" став переможцем регіонального та лауреатом всеукраїнського конкурсу "100 кращих товарів України 2015".

Запорука успіху нашого підприємства-команда професіоналів з успішним досвідом виробництва меблів, стійкою структурою та матеріально-технічною базою, які підкріплені бажанням до якісних змін та організаційного розвитку. Відмінною рисою меблевої фабрики є виробництво екологічно чистих меблів, в тому числі і для дітей, а також наявність складів готової продукції, на яких завжди є кілька десятків моделей серійно випускаються виробів, що створюють можливість купити меблі в Дніпропетровську максимально зручно для покупця.

Висока якість продукції-базовий принцип діяльності нашого підприємства.

Фабрика має можливість виготовляти бюджетні корпусні і м'які меблі в будь-якій кольоровій гамі ЛДСП і тканин, з різноманітним обрамленням фасадів і зміною розмірів і кромкування виробів на смак споживача, тим самим задовольняє всі побажання замовника.

Фабрика меблів «МАКСІ-МЕблі» більше 4-х років веде благодійну діяльність: допомога храму 40-ка святих великомучеників Севастійських і СОШ № 16 м Новомосковська. 

Клієнти фабрики - це партнери, які цінують в бізнесі клієнт-орієнтованість, асортиментне розмаїття, висококласний сервіс, надійність і довговічність продукції.

Фабрика «МАКСІ-МЕблі» є прихильником японської культури "Кайдзен" - філософії безперервного вдосконалення.

ТМ «МАКСІ-МЕблі» - это якість, комфорт, доступність! Freelancehunt — простой и честный фриланс
Про нас Новости (Новини)

Наші меблі рекомендують друзям!