м. Дніпро, вул. Новобудівельна, 3
Пн - Сб: 08.00 - 18.00, Нд: вихідний
Офіційний інтернет-магазин
від виробника

Про нас

Українська меблева фабрика «МАКСІ-МЕблі» – виробник корпусних та м'яких меблів TM «МАКСІ-МЕблі», заснована в далекому 2002 році. Ми пропонуємо в широкому асортименті:

(Більше 500 моделей серійної меблів). Асортимент продукції постійно розширюється. Ви можете зробити замовлення на виготовлення серійної і індивідуальних меблів в будь-якій кількості. Виробничі потужності дозволяють в найкоротші терміни виконати замовлення будь-якої партії меблів. Меблі, представлена «ТМ «МАКСІ-МЕблі», оптимальна відповідно ціна-якість.

«МАКСІ-МЕблі» є зареєстрованою торговою маркою.

Меблева фабрика «МАКСІ-МЕблі» - надійний партнер з 18-ти річної репутацією, зарекомендувала себе на меблевому ринку як виробник якісної і добротної меблів. За 18 років роботи підприємство отримало чималий досвід і сьогодні пропонує споживачеві широкий асортимент меблів оптом і в роздріб. Якість продукції, швидкість обслуговування, гнучка система знижок і професіоналізм працівників роблять співпрацю з компанією взаємовигідним і перспективним.

ЯКІСТЬ, КОМФОРТ, ДОСТУПНІСТЬ – багаторічний девіз нашого згуртованого колективу

Всі матеріали, що використовуються в технологічному процесі, екологічно чисті і нешкідливі для здоров'я людини. В роботі використовується високоякісне ламіноване ДСП, відповідна сучасним стандартам, з пониженим вмістом формальдегідних смол. Меблі виготовляється з екологічно чистого ламінованого ДСП класу Е1. Фурнітура, якою комплектуються вироби, робить меблі зручними і довговічними. Всі комплектуючі, фурнітура, матеріали, що використовуються у виробництві - сертифіковані.

Якість і безпека продукції підтверджені офіційно сертифікатами – висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи України.

Регулярне оновлення і розширення верстатного парку - одна з основ виготовлення якісної та безпечної продукції. Одним з головних чинників, що дозволяють випускати якісну продукцію, є використання високотехнологічного обладнання провідних європейських компаній: BIESSE, HEBROCK, GRIGGIO, MAGGI, WOODMASTER.

Виробництво меблів засноване на бездоганному дотриманні технологічних вимог, що гарантує повну відповідність дизайнерським і технологічним стандартам.

Меблі відпускається в зібраному або упакованому вигляді: при упаковці використовується тришаровий картон; при пакувальному процесі дотримуються всі необхідні технологічні нормативи.

Всі меблі ТМ «МАКСІ-МЕблі» виготовляється строго відповідно до ДСТУ ГОСТ 16371: 2016 «Меблі. Загальні технічні умови», і має гарантію від виробника 12 місяців. На фабриці діє жорстка система контролю якості. Контроль ведеться на всіх етапах виробництва - від заготівлі до готового виробу.

Щорічно конструкторським бюро розробляються нові зразки продукції, впроваджуються нові моделі меблів, виходячи, перш за все, з потреб і зростаючого запиту споживачів до дизайну, ергономіки, комфорту, оптимальному співвідношенню ціни і якості. Конструкція моделей забезпечує простий монтаж і надійність в експлуатації. Якісні меблі – головний принцип роботи фабрики.

Коли Вам потрібна меблі, ми завжди поруч!